top of page

Wsparcie dla rodziców

Wasze domowe środowisko jest najważniejszym otoczeniem dziecka dlatego tak ważna jest dla nas spójność wartości w niej pielęgnowanych

z tymi, o które chcemy dbać w środowisku szkolnym. Byśmy mogli razem brać udział w tej fascynującej podróży mającej na celu dobrostan naszych dzieci proponujemy wiele narzędzi wspierających na tej ścieżce.

0510FA26-19A5-428F-B898-14879EEF9CF8_edited.jpg

Warsztaty dla rodziców

Chcemy dać Wam całościowe wsparcie tam gdzie go rzeczywiście potrzebujecie dlatego wsłuchujemy się w Wasze głosy i na ich podstawie proponujemy cykliczne warsztaty Montessori dla rodziców, które pomogą w zrozumieniu filozofii Montessori, wsparciu rozwoju dziecka, radzeniu sobie z wyzwaniami, tworzeniu rozwojowego otoczenia i tworzeniu silniejszych więzi z dzieckiem.

IMG_8543.jpg

Konsultacje z rodzicami

Konsultacje z rodzicami są bardzo ważnym elementem współpracy między szkołą a rodziną ucznia. W każdym semestrze zapraszamy na co najmniej jedno spotkanie, na którym rodzice w rozmowie z nauczycielem prowadzącym grupę otrzymają komplet informacji o postępach dziecka, jego sukcesach i trudnościach oraz narzędzia, które pomogą go wspierać na dalszej drodze. Dodatkowo w każdej sytuacji pozostajemy do Waszej dyspozycji, po zgłoszeniu potrzeby omówienia kwestii dotyczących funkcjonowania dziecka w szkole i w domu.

Zawsze w kontakcie

Przejrzystość kontaktu stawiamy na pierwszym miejscu dlatego zawsze możecie Państwo zwrócić się do nas z wszelkimi pytaniami odnośnie edukacji Państwa dziecka oraz naszej szkoły. 

Pozostajemy w kontakcie od poniedziałku do piątku

w godzinach pracy sekretariatu tj. 8:30-14:30.

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon

Tel: 660 315 211‬
Email: kontakt@mondo-montessori.pl

ul. Nowina 36
60-589 Poznań

Dziękujemy!

Contact
bottom of page